Серіал за мотивами франшизи «Хітмен», анонсований ще у 2017 році, скасовано. Про це повідомив виконавчий продюсер і сценарист Дерек Колстад (Derek Kolstad).
Колстад, який доклав руку до серії «Джон Вік», відвідав американський фестиваль South by Southwest і поспілкувався з порталом The Direct. Сценарист розповів, що він не працює над адаптацією Hitman.
Нагадаємо, пригоди лисого кілера двічі екранізували: у 2007 році вийшов бойовик «Хітмен» з Тімоті Оліфантом (Timothy Olyphant), а у 2015-му — «Хітмен: Агент 47» з Рупертом Френдом (Rupert Friend). Обидва повнометражні фільми виявилися досить посередніми — їх не оцінили ані критики, ані фанати першоджерела.
Що стосується творців Hitman зі студії IO Interactive, то вони працюють над екшеном про Джеймса Бонда 007 First Light. Реліз на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch 2 відбудеться 27 травня.

