Techland повідомила про велике досягнення: за 11 років серія Dying Light привернула аж 50 мільйонів гравців. Рік тому студія називала цифру в 45 мільйонів, так що франшиза додала ще 5 мільйонів користувачів. Судячи з такого зростання, продажі недавньої Dying Light: The Beast досить впевнені.
На честь річниці розробники анонсували оновлення для оригінальної Dying Light і Dying Light 2: Stay Human. Головною новинкою стане тритижнева подія Infected Outbreak у другій частині. Про Dying Light: The Beast поки нічого нового не повідомили, але студія дала зрозуміти, що проект без уваги не залишиться.
Techland опублікувала інфографіку з вражаючою статистикою. За рік геймери остаточно вбили понад 30 мільярдів зомбі, виконали понад 1,2 мільярда завдань, зібрали 726,7 мільярда предметів, померли 479,4 мільйона разів і заробили 28,3 трильйона внутрішньоігрової валюти. Ці дані охоплюють усі три Dying Light.
Любителів першої Dying Light порадують поверненням двох тимчасових подій. Вони пройдуть з 12 по 26 лютого.
У перший тиждень в гру повернеться режим «Супер Крейна» (Super Crane). Гак-кішка буде працювати без перезарядки, збільшиться дальність, а притягувати ворогів стане простіше. Це дозволить швидше переміщатися по Харрану і ефективніше розправлятися з натовпами заражених. Щоб виконати випробування, потрібно вбити 100 зомбі, скидаючи їх з висоти. За це дадуть зброю золотого рівня.
У другий тиждень стартує подія з низькою гравітацією. Сила тяжіння Землі ослабне: стрибки стануть вищими, приземлення м'якшими, а вороги будуть ефектно злітати в повітря. Завдання — знищити 100 заражених і отримати ще одну золоту зброю.
Під час події Infected Outbreak орди мерців заполонять Вілледор. Гравцям доведеться об'єднатися і захищати місто в

