Sony Interactive Entertainment і студія Oh BiBi оголосили про розробку нової гри у всесвіті Ratchet & Clank. Проект під назвою Ratchet & Clank: Ranger Rumble вийде «скоро» на iOS і Android і буде поширюватися безкоштовно. Вже відкрито попередній збір реєстрацій на офіційному сайті.
Ranger Rumble — це динамічний багатокористувацький арена-шутер, де знайомі герої знову візьмуться за зброю. На гравців чекають шалені битви, фірмовий гумор і яскраві незвичайні гармати, які здатні перетворити поле бою на хаос.
Творці обіцяють дух класичних Ratchet & Clank, але в мобільному форматі — битви проходять в реальному часі, а кожен персонаж володіє унікальними здібностями. Можна грати поодинці або об'єднуватися з іншими Рейнджерами в онлайн-матчах.
Нагадаємо, остання повноцінна гра серії, Ratchet & Clank: Rift Apart, вийшла більше чотирьох років тому — в 2021-му.
