Activision випадково розсекретила два нові режими для Call of Duty: Black Ops 7 — один із них підтримує масштабні битви 20 на 20 з вінгсьютами.
Інформація спливла в офіційному застосунку Call of Duty: внутрішня новина, призначена тільки для розробників і учасників закритого тесту, помилково стала доступною всім користувачам. Подробиці оперативно опублікував інсайдер CharlieIntel у своєму акаунті в X.
Один із режимів — Skirmish. Бійці діляться на дві команди по 20 осіб і б'ються на великій карті. Гравці можуть використовувати вінгсьюти, щоб швидше добиратися до цілей або заходити противникам у фланг. Перемога дістається команді, яка першою набрала потрібну кількість очок.
Другий режим — Overload. Тут борються команди по шість осіб. Їм належить захопити нейтральний пристрій ЕМІ і доставити його на ворожу базу, щоб набрати очки. За описом режим схожий на злегка змінений «захоплення прапора».
Нагадаємо, Call of Duty: Black Ops 7 продовжує сюжет Black Ops 2 і Black Ops 6 і переносить гравців у 2035 рік. Головний герой кампанії — Девід Мейсон, син Алекса Мейсона, знайомий фанатам за BO2. Разом із новою командою молодший Мейсон знову стикається з Раулем Менендесом, антагоністом другої частини. Зомбі-режим з'явиться в BO7 із класичною системою раундів, а в мультиплеєрі не буде джетпаків, тільки вінгсьюти.
Call of Duty: Black Ops 7 вийде вже цього року на ПК, Xbox і PlayStation. Також тайтл буде доступний за передплатою Game Pass з дня запуску.

