Поки Death Stranding 2: On the Beach готується до релізу, у Kojima Productions вирує робота над двома іншими проєктами: хоррором OD і шпигунським екшеном Physint. У розмові з виданням le film français Хідео Кодзіма (Hideo Kojima ) проговорився, що Physint побачить світ ще не скоро.
Коли гейм-дизайнера запитали, чи хоче він коли-небудь зняти власний фільм, той відповів позитивно. Однак спершу йому необхідно завершити незакінчені справи на кшталт розробки тієї ж Physint. Якщо вірити Кодзімі, на виробництво шпигунського екшену піде ще п'ять-шість років. Це означає, що реліз гри відбудеться вже в рамках наступного покоління консолей. До слова, першу і другу Death Stranding розділяє проміжок приблизно в шість років.
Хідео Кодзіма
Поки гейм-дизайнер особливо не розповідав про Physint, за винятком того факту, що це духовна спадкоємиця Metal Gear Solid, яка є одночасно фільмом та грою. Тайтл Кодзіма розробляє разом із Sony. Щодо найближчого релізу, сиквел Death Stranding випустять 26 червня на PlayStation 5. Преса вже опублікувала превью.


