Співробітники Naughty Dog майже два місяці працювали понаднормово, щоб закінчити демоверсію екшен-адвенчури Intergalactic: The Heretic Prophet. Про це розповідає журналіст Джейсон Шрайер (Jason Schreier).
За інформацією репортера, після декількох зірваних дедлайнів Naughty Dog поспіхом готувала презентацію Intergalactic для Sony. Наприкінці жовтня в студії ввели обов'язкові понаднормові — кожен співробітник мав відпрацювати не менше восьми додаткових годин на тиждень і внести дані у внутрішню таблицю. Діяв ліміт — не більше 60 робочих годин на тиждень.
Крім того, в Naughty Dog збільшили кількість робочих днів в офісі з трьох до п'яти. Через це деяким співробітникам довелося ламати голову над доглядом за своїми дітьми та домашніми тваринами.
З кранчами в Naughty Dog вже стикалися — наприклад, колектив страждав від них під час виробництва The Last of Us Part II. Після релізу компанія зібрала нову команду продюсерів, щоб знизити навантаження на співробітників. Однак, якщо вірити джерелам Шрайера, багато з цих продюсерів покинули студію.
Кілька років Naughty Dog все ж обходилася без масштабних переробок. Вони повернулися в 2024-му, коли студія готувала трейлер The Heretic Prophet до прем'єри на The Game Awards. Запуск гри заплановано на середину 2027-го, і деякі співробітники побоюються, що з часом кранчі стануть ще суворішими.


