Для PlayStation 5 вийшло системне оновлення 25.06-12.00.00, яке впроваджує набір цікавих функцій. Мова про одночасне підключення контролерів DualSense до декількох пристроїв і режим зі зниженим енергоспоживанням в іграх.
До сьогоднішнього оновлення доводилося створювати пару при кожному підключенні DualSense до нового пристрою типу ПК або смартфона. Але тепер геймпад буде підтримувати відразу до чотирьох пристроїв, разом з чим з'явиться можливість швидко перемикатися між ними.
З блогу PlayStation
Щоб переключити контролер з одного девайса на інший, необхідно затиснути комбінацію клавіш PS-кнопки та однієї з клавіш дії (трикутник, коло, квадрат або хрестик) приблизно на 3 секунди. Кожен пристрій можна прив'язати до певної комбінації кнопок.
У Sony Interactive Entertainment далекосяжні плани в сфері екології — компанія має намір домогтися нульового рівня викидів парникових газів до 2040 року. Тому власникам PS5 пропонують випробувати нову функцію енергозбереження в підтримуваних іграх.
Енергозбереження можна вмикати або вимикати окремо для кожної гри, що його підтримує. Зайдіть в меню налаштувань, потім «Система» і виберіть «Енергозбереження» — там необхідно активувати пункт «Використовувати енергозбереження».
Функція енергозбереження дозволяє зменшувати продуктивність гри для зниження енергоспоживання. У цьому випадку VR-режим стане недоступним, а деякі геймплейні особливості можуть бути обмежені. Якщо опція деактивована або гра її не підтримує, продуктивність і енергоспоживання ніяк не зміняться.
Поки що з функцією подружилися тільки Death Stranding 2: On The Beach, Demon’s Souls і майбутня Ghost of Yōtei — всі вони почнуть підтримувати енергозбереження в майбутніх оновленнях. Якщо енергозбереження увімкнено, а запущена

