Electronic Arts вже давно намагається вбудувати в Battlefield якийсь трендовий формат — але поки що всі спроби провалювалися. У 2018-му це була королівська битва Firestorm в Battlefield V — гравці дуже швидко про неї забули. У 2021-му компанія знову спробувала заскочити на «хайптрейн»: цього разу з екстракшн-режимом Hazard Zone в Battlefield 2042 — він помер ще швидше за «Вогняну бурю». З учорашнього дня у Battlefield 6 тепер теж є модний режим, але, судячи з усього, користувачі великого захоплення від нього не відчувають.
Гравці зустріли безкоштовну королівську битву Battlefield REDSEC з помітним скепсисом. На момент написання новини у «бойового рояля» всього 39% позитивних відгуків в Steam.
В оглядах переважає розчарування: більшість вважає, що EA і DICE знову пішли шляхом наслідування Call of Duty, забувши про свої корені. Люди скаржаться, що замість того, щоб покращувати основну Battlefield 6, розробники витрачають ресурси на ще одну королівську битву — жанр, який багато хто вже називає мертвим.
Однією з головних претензій став звук — гравці відзначають, що він «брудний» і неінформативний, вороги можуть безшумно підкрадатися, а постріли чутні із затримкою або зовсім пропадають. Додають масла у вогонь часті фрізи, баги, «смерті за стіною» і чорні екрани. Оптимізація теж викликає нарікання. Окремо варто відзначити, що користувачів все ще дратує необхідність вмикати Secure Boot.
Геймплей описують як погано збалансований і дратівливий. У «роялі» немає соло-режиму, неможливо відключити автозаповнення команди, тому доводиться грати з «рандомами», що часто перетворює матчі на хаос. Лута на карті мало, стрільба здається неточною через високий показник розльоту при прицілюванні і проблеми з реєстрацією влучень. Візуальні

