Тім Кейн (Tim Cain), співавтор Fallout, Arcanum, The Temple of Elemental Evil і The Outer Worlds, у ролику на своєму YouTube-каналі заявив, що більше не планує придумувати нові франшизи. Причина, за його словами, проста: він втомився робити інших людей багатими за рахунок власних ідей.
Тім Кейн
Кейн додав, що у нього просто немає ресурсів для самостійної розробки нової RPG. Якби він співпрацював з видавцем, який фінансує проект, ситуація повторилася б: хтось інший знову заробив би набагато більше за нього самого. Тому ідея нових франшиз для нього закрита. «Я займаюся іграшками для себе, і це робить мене щасливим. Мені більше не цікаво робити когось неймовірно багатим за рахунок своїх ідей», — пояснює він.
Девелопер вважає, що ігровій індустрії потрібна система, яка дозволить більш чесно розподіляти дохід від проектів — щоб художники, програмісти, дизайнери та всі інші фахівці, залучені до процесу створення, отримували більш гідну винагороду за свою працю. За словами Кейна, в інших індустріях — кіно, ТБ і книжковій — вже давно придумали чесний спосіб ділити дохід між авторами твору і видавцем.
Зараз Кейн працює в Obsidian, але, судячи з усього, не в керівній ролі, а на позиції, схожій на його участь у Tyranny або South Park: The Stick of Truth. Проте він не виключає, що інтерес до створення нових франшиз може повернутися, але тільки за умови істотних змін в ігровій індустрії.


