У Destiny та її продовженні неможливо налагодити романтичні стосунки, але у Bungie все ж замислювалися над тим, щоб надати геймерам таку можливість. Щоправда, не в основних іграх, а через окремий симулятор побачень.
Про це розповіла колишня менеджерка спільноти Bungie Ліана Рупперт (Liana Ruppert). За її словами, група розробників створила прототип гри за мотивами Destiny з акцентом на романтику, але керівництво студії категорично відхилило цю ідею.
Ліана Рупперт
Колишній старший дизайнер сюжету компанії Bungie Роберт Брукс (Robert Brookes) доповнив цю історію. Симулятор побачень за мотивами Destiny створили в рамках внутрішнього заходу «Карнавал» — раніше на таких івентах розробники протягом тижня створювали кумедні прототипи, які могли перерости в щось більше.
«Цей симулятор ніколи не був повноцінним проєктом. Проте ми щороку пропонували розвинути цю ідею до повноцінного продукту», — розповів Брукс і додав, що разом із колегою спеціально підготував розгорнуту презентацію — із кошторисом, розрахунками, реальними цифрами щодо окупності. Однак це все одно ні до чого не привело.
Нагадаємо, на початку червня Destiny 2 отримала своє останнє велике оновлення — підтримка контенту гри завершена. Зараз Bungie зосереджена на розробці шутера Marathon.

