У 2024 році Capcom і GOG об’єднали зусилля, щоб дати людям можливість офіційно пограти в класичні три частини Resident Evil на ПК. Спочатку оновлена трилогія була доступна лише на GOG, але тепер ігри вийшли й на Steam.
Три частини доступні за відповідними посиланнями, але в російському регіоні їх купити не можна:
До 15 квітня ігри трилогії продаються зі знижкою 50 % — за кожну просять 5 доларів.
Нагадаємо, фахівці GOG переглянули всю трилогію та внесли низку покращень, щоб ігри добре працювали на сучасних системах. Наприклад, з'явилися нові варіанти рендерингу, додали підтримку сучасних контролерів, дозволили без проблем виходити з гри та перемикатися між процесами тощо. Однак одна відмінність від GOG-версій все ж є — наявність DRM-захисту Enigma.
Також у Steam вийшла ще одна класика від Capcom, вдосконалена силами GOG, — пригодницька RPG Breath of Fire IV. Ціна у неї така сама, як і в RE.
