У студії Build a Rocket Boy, яка випустила провальну гру MindsEye, оголосили про ще одну хвилю скорочень. Як пояснив генеральний директор студії Марк Герхард (Mark Gerhard), керівництву довелося прийняти таке рішення через складний період в індустрії та «корпоративний саботаж».
За приблизними оцінками, в червні 2025 року Build a Rocket Boy виставила за двері близько 300 працівників. Скільки людей довелося звільнити цього разу Герхард не уточнив. Всім постраждалим допоможуть знайти нове місце роботи.
Як пише гендиректор, Build a Rocket Boy опинилася в скрутному становищі з ряду причин, серед яких загальний стан ігрової індустрії і «обставини в період релізу гри, що виходять за межі звичайних робочих складнощів і ринкової конкуренції». До останніх Герхард відніс «злочинну діяльність» на кшталт шпигунства і саботажу.
Протягом останніх місяців співробітники Build a Rocket Boy разом із зовнішніми експертами та юристами розслідували «злочинні дії», що супроводжували запуск гри. Якщо вірити Герхарду, студія отримала «незаперечні докази організованого шпигунства та корпоративного саботажу щодо MindsEye».
Перед запуском MindsEye керівник Build a Rocket Boy теж говорив, що хтось зі сторони зацікавлений у тому, щоб потопити тайтл вже на релізі. Неназвані сторони нібито організували «скоординовану кампанію», формуючи негативний фон навколо MindsEye. Пізніше цю версію підтвердив і засновник студії Леслі Бензіс (Leslie Benzies). Тим часом самі розробники звинуватили в провалі гри босів Build a Rocket Boy, через яких команді довелося миритися з кранчами, неефективним управлінням і відсутністю єдиного бачення.


