Ніхто про це не просив, але все ж це сталося — Ubisoft і Massive Entertainment представили ще одне DLC для Avatar: Frontiers of Pandora. Доповнення From the Ashes відправить гравців у західну частину Пандори і запропонує нову сюжетну кампанію.
Геймери приміряють на себе роль воїна На'ві на ім'я Со'лек, який прагне помститися солдатам RDA і їх безжальним союзникам з клану Попелу за те, що вони спалили його рідні землі. Потрапивши в засідку і дивом уникнувши загибелі, Со'лек починає власну війну з метою покарати злочинців і знову возз'єднатися з родиною. Нова сюжетна лінія стартує незабаром після закінчення основної кампанії. Під час проходження гравці досліджують спустошений ліс Кінглор і ще одну «абсолютно нову область».
Омар Буалі (Omar Bouali), креативний директор Massive Entertainment
DLC From the Ashes стартує 19 грудня — в один день з прем'єрою фільму «Аватар: Вогонь і попіл». Не варто також забувати, що вже 5 грудня розробники відзначать другу річницю Avatar: Frontiers of Pandora за допомогою контентного оновлення, яке включає вид від третьої особи і режим «Нова гра+».

