Тепер «Битва за Бруклін» намічена на 2025 рік. На нас чекає повернення в Нью-Йорк, у знайомий за оригінальною The Division район. Короткий ролик показав осінню атмосферу, нових ворогів і звичні для серії битви.
У соцмережах, ґрунтуючись на попередньому досвіді релізів DLC у проєктів Ubisoft і внутрішньоігрових підказках, припускають, що доповнення може вийти в період з 27 травня по 10 червня. Однак це поки тільки здогадки, і точна дата буде оголошена на шоукейсі. Розробники обіцяють поділитися посиланням на трансляцію та часом початку найближчим часом через офіційні соцмережі.


