В іграх, схожих на ARC Raiders, часто присутня примусова система вайпів. Вона покликана ставити геймерів у рівні умови, наприклад, на початку нового сезону. У Embark Studios ж вирішили запропонувати інше рішення — добровільне скидання прогресу, яке отримало назву «Проект: Експедиція».
Розробники бачать користь в обов'язкових вайпах, але розуміють, що так шутер нехтує особистим часом гравців. Особливо тих, хто не може приділяти інтерактивним розвагам стільки уваги, скільки хотілося б.
Тому в Embark представили систему «Проект: Експедиція», доступ до якої відкриється в повній версії гри. Досягнувши 20 рівня, користувач зможе виконати перший «проект», а після його завершення з'явиться можливість скинути прогрес персонажа. Зробити це повторно можна після виконання іншого подібного «проекту». Згодом їх буде ставати все більше — в рамках оновлень, свят і різних подій. Проекти будуть відрізнятися за масштабом і наповненням нагородами.
«Проект: Експедиція» оформлять у вигляді восьмитижневого циклу. Протягом цього часу рейдери будуть накопичувати досвід і просуватися в рамках свого «проекту». На початку восьмого тижня відкриється можливість завершити проект — вона не зникне протягом тижня.
Якщо геймер встиг виконати всі необхідні етапи проекту, він зможе завершити «Експедицію» в цей період. Але якщо ні, весь прогрес все одно збережеться, а користувач зможе продовжити шлях по «проекту» і скинути персонажа в наступному циклі.
Що втрачається при добровільному вайпі? Обнуляться рівні персонажів, навички, інвентар, можливості крафту і все інше, пов'язане з ігровим прогресом. При цьому косметичні предмети (як отримані, так і куплені), нагороди, досягнення та інші подібні елементи збережуться. Після скидання дозволено пропустити більшу
