Розробники з Firaxis Games продовжують розширювати список цільових платформ для Sid Meier’s Civilization VII. Сьогодні вони оголосили, що вже 5 лютого гра з'явиться в сервісі Apple Arcade і стане доступною на iPhone, iPad і Mac.
Нова версія пропонує адаптований інтерфейс з повноцінною підтримкою сенсорного керування. Підтримка контролерів і клавіатури також доступна. Разом з тим геймерам слід враховувати істотні недоліки — майбутній порт буде позбавлений будь-яких DLC. Крім того, у стартовій версії не передбачений мультиплеєр.
Що стосується безкоштовних оновлень, то їх запуск в Arcade-версії може бути відкладений або і зовсім скасований. Ще одне примітне обмеження стосується ігрового процесу. Через проблеми з оптимізацією «великі» і «величезні» карти будуть доступні тільки на пристроях з мінімум 8 Гб оперативної пам'яті.
На сьогоднішній день Sid Meier’s Civilization VII доступна на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation, Xbox, Switch, Quest 3 і Quest 3S. Рейтинг в магазині Valve «змішаний» — 48 % на основі понад 50 тисяч відгуків.

