Менше ніж за місяць тактичний шутер Rainbow Six Siege отримає значне оновлення Siege X. У рамках змагання RE: L0:AD 2025 колектив Ubisoft розповів про всі зміни, які чекають на гру вже з наступного сезону. Також озвучили контент із прийдешніх апдейтів і оновлені системні вимоги.
З виходом оновлення Siege X гра перейде на часткову фрітуплейну форму монетизації. Новачки зможуть почати грати безкоштовно в нерейтинговому режимі, швидких матчах і новому режимі Dual Front. Однак для доступу до рейтингових сутичок уже доведеться заплатити.
А що за Dual Front? Нагадаємо, це перший в історії «Облоги» режим у форматі «6 на 6». Геймери повинні одночасно захищатися й атакувати на особливій карті. Головна мета — захопити якомога більше областей на локації. На PlayStation 4 і Xbox One режим Dual Front не підтримується.
Також з апдейтом освіжать п'ять мап (у кожному наступному сезоні відреставрують ще по три мапи), додадуть руйнівні елементи на кшталт металодетекторів і вогнегасників, поліпшать переміщення оперативників, інтерфейс і звуки, додадуть нове колесо комунікацій і так далі.
Одночасно з Siege X стартує Operation Daybreak — другий сезон десятого року «Облоги». Нижче перерахували основні зміни:
У Ubisoft вже є плани на майбутні сезони «Облоги». У третьому сезоні оновлять ще три карти: Лігво, Лабораторії Nightraven і Консульство. Додадуть нового оперативника захисту зі Швейцарії та новий тип зброї, а також проведуть івент на честь Геловіна.
У межах четвертого сезону відзначать десяту річницю Rainbow Six Siege — очікуйте на особливу внутрішньоігрову подію. Оновлять героя атаки і додадуть ще одну нову зброю, яка буде доступна одразу для кількох оперативників. Осучаснять карти Луна-парк і Хмарочос, а третю (поки неназвану) до того ж

