Ще в 2022 році шведський пенсійний фонд Sjunde AP-Fonden (також відомий як AP7) звернувся до суду, щоб оскаржити угоду між Microsoft і Activision Blizzard. Судовий процес все ще триває, і колишній бос ActiBlizz Боббі Котік (Bobby Kotick) разом з юристами склав лист, в якому вказав, що даний позов міг бути на руку Embracer Group. Про це розповів журналіст Game File Стівен Тотіло (Stephen Totilo).
Нагадаємо, сторона звинувачення стверджує, що Котік намагався якомога швидше просунути покупку, щоб уникнути наслідків звинувачень у сексуальних домаганнях, які висунули проти нього на той час. Котік спростував цю заяву і повідомив, що у AP7 є приховані мотиви, в тому числі «завдати непрямої шкоди Activision» і допомогти Embracer Group.
Якщо говорити коротко, то Котік впевнений, що:
У Embracer відмахнулися від слів Котика, заявивши, що холдингу не потрібно було вдаватися до судового позову, щоб конкурувати з Activision.
У тому ж листі від юристів і Боббі Котика стверджується, що продажі Call of Duty в 2025 році впали на 60% в порівнянні з 2024-м. В якості однієї з причин вказані ігри на кшталт Battlefield 6. Котік підкреслив, що таке зниження фактично спростовує заяву Федеральної торгової комісії США (FTC) про «відсутність конкуренції в жанрі FPS-екшенів» через угоду з Microsoft.
Сама Activision Blizzard под крылом Microsoft тоже продемонстрировала неважные результаты — её недавние показатели оказались гораздо ниже долгосрочных целевых ориентиров, пишет Котик.

