Колишній президент Sony Interactive Entertainment America Шон Лейден (Shawn Layden) поспілкувався з ютубером HipHopGamer. Якщо вірити екс-керівнику, франшиза Ratchet & Clank не занепала, зокрема, завдяки йому.
Ретчет і Кланк тріумфально повернулися в 2016 році: після низки не найяскравіших частин серії вийшла Ratchet & Clank для PS4 — вдале переосмислення першої гри і водночас адаптація однойменного повнометражного мультфільму. Як згадує Лейден, не всі в Sony вірили в успіх гри.
Щоб переконати колег, фахівець послався на дані дослідження — не більше 20 % користувачів PlayStation 4 взагалі чули про бренд Ratchet & Clank. «Тобто 80 % про нього не знали. Для них це була нова гра. Не стара гра. А хороші ігри завжди хороші», — зауважив Лейден.
Нагадаємо, остання на даний момент частина франшизи, Rift Apart, у 2021 році стартувала на PlayStation 5, а в 2023-му відвідала ПК. Гра досягла успіху — на її рахунку високі оцінки і багатомільйонний тираж.


