Анонсована в 2020 році State of Decay 3 вже досить довго дає про себе знати лише через чутки та слова інсайдерів. Нарешті про гру з'явилося щось більш офіційне: глава Xbox Game Studios Крейг Дункан (Craig Duncan) заявив, що з триквелом все добре.
Під час великого інтерв'ю журналіст GamesRadar+ задав питання, мовляв, чи побачимо ми щось про State of Decay 3 цього року? За словами Дункана, піарники вб'ють його, якщо він дасть пряму відповідь. Тому керівник підібрав більш обережне формулювання:
Далі він додав, що він точно побачить найбільше по State of Decay 3 в 2026 році. Нагадаємо, ще в 2024-му репортер Windows Central Джез Корден (Jez Corden) розповідав, що у третьої State of Decay все чудово. Ймовірно, девелопери знову вийдуть на зв'язок із спільнотою тільки тоді, коли будуть впевнені, що момент дійсно підходящий. Востаннє Undead Labs публікувала невеликий трейлер проєкту в 2024 році.

