Рік тому співробітники Blizzard почали шукати партнерів серед великих південнокорейських компаній, які бажають взяти участь у відродженні франшизи StarCraft. За підсумками переговорів вибір припав на Nexon. З того часу колеги почали підготовку до створення першої нової гри в серії за довгі роки, яка, судячи з усього, буде шутером.
Ймовірно, мова йде про той самий шутер по StarCraft, про який ще в 2024 році повідомляв журналіст Джейсон Шрайер (Jason Schreier). Зі свіжого репортажу південнокорейського видання Dnews випливає, що 2 лютого Nexon завершила необхідну підготовку, підписала контракт з Blizzard і приступила до повномасштабного виробництва гри.
Для створення проекту компанія сформувала спеціальну команду, яка входить до складу підрозділу Nexon Shooter Headquarters (Shooting Division). Примітно також, що до неї залучили Чхве Джун Хо (Choi Jun-ho) — творця однієї з найпопулярніших фанатських карт для StarCraft під назвою Temple Smashing (신전부수기).
Nexon має намір створити «мегатонний проект, здатний потрясти світовий ринок відеоігор». На даний момент особливих подробиць немає, тому нам нічого не залишається, як чекати повноцінного анонсу.

