Схоже, Sony збирається повернутися на ринок «портативок». За даними автора YouTube-каналу Moore’s Law is Dead, компанія розробляє портативну PlayStation 6, яку можна буде використовувати як в портативному режимі, так і підключати до телевізора — за принципом Nintendo Switch.
Джерело стверджує, що бачило документи від AMD, в яких прямо йдеться про можливість док-режиму. Більш того, в підключеному стані пристрій зможе працювати потужніше, ніж базова PlayStation 5.
За попередніми характеристиками, консоль отримає процесор на базі AMD з чотирма ядрами Zen 6c і двома додатковими ядрами для системних завдань. Графічний чіп — 16 блоків RDNA 5 CU, що працюють на частоті 1,2 ГГц в портативному режимі і до 1,65 ГГц при підключенні до док-станції.
Moore’s Law is Dead припускає, що ціна новинки складе близько 500 доларів, а реліз може відбутися в кінці 2027 року.
Нагадаємо, раніше той же інсайдер ділився інформацією і про стаціонарну PlayStation 6. Варто зауважити, що це всього лише чутка, тому ставитися до неї потрібно обережно.
Якщо чутка все ж підтвердиться, це буде перша портативна PlayStation з часів PS Vita, яка вийшла в 2011 році. У 2023-му Sony випустила PlayStation Portal, але пристрій працює лише як стрімінговий аксесуар для PlayStation 5 і не запускає ігри самостійно.
Ще минулого року видання Reuters повідомляло, що Sony уклала контракт з AMD на створення чіпа для PlayStation 6, приділивши особливу увагу зворотній сумісності. А цього літа компанія заявила, що її стратегія спрямована на «нові способи взаємодії геймерів з іграми», залишивши подробиці в таємниці.