Автор YouTube-каналу RebsGaming у новому відео розкрив, що ремейк Halo: Combat Evolved, який розробляється з 2023 року, вийде тільки з сюжетним режимом — мультиплеєр не планується. Проект, за словами джерел RebsGaming, повинен вийти до 2026 року і може з'явитися не тільки на Xbox, але і на PlayStation.
Варто згадати, що мультиплеєр — ключовий елемент серії Halo, і для багатьох фанатів він навіть важливіший за сюжетну кампанію. З моменту виходу Halo: Combat Evolved у 2001 році саме мережеві баталії допомогли серії завоювати культовий статус. Halo 2 і Halo 3 задали стандарти для консольного мультиплеєра: вони популяризували голосовий чат, просунуту систему матчмейкінгу і систему рейтингів, ставши однією з головних причин успіху Xbox Live. Для спільноти мультиплеєр Halo — це не просто режим гри, а основа для кланів, турнірів і незліченних годин геймплея з друзями.
У ролику RebsGaming також ділиться оновленнями по Project Ekur, Halo 7 і коментує чутки навколо Halo Infinite. Rebs згадав доступну у відкритому доступі інформацію: за словами Halo Studios, більша частина продемонстрованого ними в дослідницькому проекті на Unreal Engine 5 під назвою Foundry «очікується в іграх, що зараз розробляються». На думку інсайдера, Project Foundry «очевидно заснований на Combat Evolved».
Мультиплеєрні плани студії зосереджені на Project Ekur — окремій грі, спочатку задуманій як режим королівської битви для Halo Infinite під кодовою назвою Tatanka. У якийсь момент режим скасували і передали студії Certain Affinity, яка розробляє гру на Unreal Engine 5. Судячи з даних датамайнера Halo під ніком grunt.api, проект активно оновлюється.
Також Rebs згадав, що Halo 7 вже знаходиться на стадії препродакшену. Це буде непряме продовження серії, але
