Чутки про зустріч Dead by Daylight та The Walking Dead виявилися правдою. Розробники з Behaviour Interactive підтвердили кросовер та пообіцяли розкрити подробиці про нього вже завтра – 8 липня.
Офіційна сторінка Dead by Daylight у X заінтригувала фанатів коротким, але похмурим повідомленням: «Разом ми вистоємо. Поодинці — падемо. Дізнайся більше завтра».
Поки невідомо, яких саме персонажів чи локації перенесуть із постапокаліптичного всесвіту Роберта Кіркмана (Robert Kirkman) у світ маніяків та тих, хто вижив. Однак з урахуванням попередніх колаборацій, можна розраховувати як мінімум на свіжі скіни, тематичні прикраси і, можливо, нового вбивцю чи того, хто вижив.
Dead by Daylight доступна на ПК, Xbox, PlayStation і Switch. Зараз на майданчику Valve асиметричну PvP-виживалку можна забрати зі знижкою 60%.


