У команді розробників Tom Clancy’s Splinter Cell Remake знову відбулася перестановка. Цього разу до колективу повернувся початковий гейм-директор Девід Грівел (David Grivel), який покинув Ubisoft у 2022 році.
Про повернення Грівел оголосив особисто на своїй сторінці в Linkedin:
Девід Грівел
Нагадаємо, за попередні 11 років роботи в Ubisoft Грівел доклав руку до Ghost Recon Future Soldier, Splinter Cell Blacklist, Assassin’s Creed Unity і трьох частин серії Far Cry (Primal, 5 і 6). Після звільнення він встиг попрацювати над Battlefield 6 в ролі старшого содиректора з дизайну.
На жаль, за поверненням Грівела не послідувало жодних нових деталей ремейка Splinter Cell. З нечисленних подробиць про тайтл випливає, що він розробляється силами колективу Ubisoft Toronto на движку Snowdrop, на якому створили дилогію The Division. Офіційні терміни релізу як і раніше невідомі.


