Nintendo Switch 2 на ринку вже майже три місяці, а версій ігор для нової консолі виходить і анонсують напрочуд мало. Якщо вірити фахівцям Digital Foundry, причина криється в тому, що девіт Switch 2 — досить рідкісний звір, і далеко не кожна студія зуміла його придбати.
Про це в ефірі недавнього випуску подкасту DF Direct Weekly розповіли ведучі Джон Ліннеман (John Linneman) і Олівер Маккензі (Oliver Mackenzie). Вони поспілкувалися з декількома девелоперами, і ті зізналися, що Nintendo досі не надіслала їм девікіти, щоб робити ігри для Switch 2. Більш того, за словами Ліннемана, деяким розробникам сказали поки займатися тайтлами для першого «сича».
Джон Ліннеман
Олівер Маккензі зізнався, що йому незрозуміла логіка Nintendo щодо розподілу девкітів між студіями. Він пригадав, що кілька місяців тому ходили розмови про те, що навіть деякі великі студії не можуть отримати девкіт Switch 2, але ряду інді-команд такий пристрій все ж вислали. Наприклад, авторам Chillin' by the Fire — незалежного проєкту про посиденьки біля віртуального багаття з використанням камер для Switch 2.
На думку ведучих, порада Nintendo «покладатися на зворотну сумісність» — не найкраща. Особливо для проєктів, які вичавлюють всі соки з базової Switch. Роздільна здатність Switch на виході становить 1080p в режимі док-станції і 720p в портативному режимі, а у Switch 2 — 4K в стаціонарному режимі і 1080p в портативному. Це гарантує менш чітке зображення, не кажучи вже про продуктивність.
Раніше тему девітів Switch 2 підняв колишній головний редактор GameSpot і співзасновник Giant Bomb Джеф Герстманн (Jeff Gerstmann). Один працівник «відомого видавництва» розповів йому, що затримка девікетів Switch 2 пов'язана з тим, що поки Nintendo просто не хоче, щоб

