У середині березня незалежна південнокорейська студія XLGAMES випустила у ранньому доступі Steam свій умовно-безкоштовний екшен-бойовик THE CUBE, SAVE US. Проєкт не виправдав покладених на нього очікувань, у зв'язку з чим розробники оголосили про його раптову загибель.
З самого старту титул відзначився низькими оцінками (всього 33 % позитивних) і вкрай слабким онлайн-трафіком (5 177 осіб на піку).
У зв'язку з усім вищесказаним автори визнали проект провальним і вирішили закрити сервери. THE CUBE, SAVE US залишиться активною аж до 8 травня, а потім зникне. Паралельно студія проводить рефанд для тих користувачів, які витратили свої гроші на мікротранзакції.

