Екранізація The Last of Us від HBO, схоже, наближається до фіналу. Глава компанії Кейсі Блойс (Casey Bloys) дав зрозуміти, що третій сезон може стати останнім.
Майбутнє серіалу залишалося туманним після неоднозначної реакції глядачів на другий сезон і відходу Ніла Дракманна (Neil Druckmann) з посади шоуранера. При цьому раніше передбачалося, що шоу триватиме щонайменше ще два сезони.
Раніше шоуранер Крейг Мейзін (Craig Mazin) говорив, що вмістити всю історію в три сезони неможливо. В інтерв'ю Collider він стверджував, що серіалу буде потрібно як мінімум чотири сезони, а третій, за його словами, міг би вийти навіть довшим за другий через особливості сюжету.
Крейг Мейзін
Однак позиція HBO, судячи з усього, дещо інша. У розмові з Deadline Блойса прямо запитали, чи стане третій сезон фінальним. «Схоже, що так», — відповів він. При цьому глава компанії додав, що остаточне рішення все ж залишається за шоуранерами.
