Студія Haven, що належить Sony, працює над мережевим екшеном Fairgames. Нещодавно компанія розпочала плей-тест гри, і його результати виявилися невтішними. Принаймні, про це пише журналіст Том Хендерсон (Tom Henderson).
Користувачам дали можливість випробувати режим Cargo Heist. У ньому Fairgames грається як екшн-шутер — учасники потрапляють на карту, набивають кишені здобиччю та евакуюються. Відмінність від інших представників жанру — у тому, що поразка в сутичці тут не фатальна: після смерті можна відродитися.
У ролику, який бачив репортер, чотири команди по три людини розграбували великий особняк. Репортер згадує систему класів і механіку бігу по стінах. Що стосується візуального стилю, то тут Хендерсон порівнює гру з The Division і Call of Duty — схоже, Haven відмовилася від буйства кольорів, яким рясніла дебютна CGI-трейлер.
За словами журналіста, на Discord-сервері тестувальники розкритикували Fairgames. Серед іншого користувачі лаяли механіку пересування, класову систему та NPC. Деякі учасники випробувань розповіли Хендерсону, що кинули гру після кількох матчів, а у когось посеред вилазки, скаржачись на нудьгу, йшли союзники.
Як зізнався репортер, він не розуміє, які плани щодо Fairgames будують боси Sony. Песимізм Хендерсона зрозумілий: ринок онлайн-екшенів переповнений, а виробництво творіння Haven затягнулося — анонс відбувся майже три роки тому, і до релізу, судячи з думок про «преальфу», ще далеко.

