Одне з джерел описало геймплей як «оновлену версію XCOM із кінематографічними катсценами». За час проходження місій гравцям належить вибирати різноманітних оперативників Siege на основі їхніх навичок, після чого вони будуть атакувати будівлі з ворогами, рятувати заручників тощо. Повідомляється, що хронометраж розрахований приблизно на 25-30 годин, хоча в майбутньому це може змінитися.
Джерела також заявляють, що тайтл нібито побачить світ через 1-2 роки на ПК, PlayStation 5, Xbox Series і, можливо, Nintendo Switch 2. Тим часом геймерам залишається лише чекати офіційного анонсу.
Не варто забувати, що весь поточний рік Ubisoft формуватиме нову дочірню компанію, до якої і перейдуть права на франшизу Rainbow Six разом з Assassin's Creed і Far Cry. У цей підрозділ увійдуть вже наявні співробітники компанії, тож, найімовірніше, команда розробників залишиться колишньою. Проте планам Ubisoft можуть перешкодити інвестори, які вже вимагають переглянути стратегію розвитку.

