Перевірений інсайдер NateTheHate поділився свіжою інформацією щодо майбутньої гри Sony Santa Monica. Якщо вірити його відомостям, запуск тайтла заплановано на 2027 рік.
Уточнимо, що мова йде не про ремейк оригінальної трилогії God of War, який анонсували кілька днів тому на State of Play. NateTheHate говорить про поки що неанонсований проєкт, створенням якого керує творчий директор студії та гейм-директор God of War (2018) Корі Барлог (Cory Barlog). На даний момент особливих подробиць про гру немає. Востаннє вона фігурувала в інфополі влітку 2025-го. Тоді журналіст Джейсон Шрайер (Jason Schreier) стверджував, що розробка проходить у запланованому темпі.
Геймери припускають, що це може бути ще один спін-оф God of War, події якого розгорнуться в єгипетському сеттингу. Про цю гру ще на початку 2025 року повідомляв інсайдер Деніел Ріхтман (Daniel Richtman). Ймовірно, в якості протагоніста виступить подорослішалий Атрей, який після подій God of War: Ragnarök відправився в одиночну подорож з метою відшукати гігантів.
Тим часом NateTheHate впевнений, що якщо в наступні кілька місяців не виникне жодних ускладнень, то повноцінний анонс гри можна очікувати цього літа. На аналогічні терміни посилається і інший інсайдер Shinobi602.
