Авторитетний інсайдер Том Хендерсон (Tom Henderson) оголосив, що Ubisoft дала зелене світло на розробку нової частини гоночної серії The Crew. Особливих подробиць на даному етапі немає, і саме повідомлення Хендерсона складається всього з однієї фрази.
На запитання допитливих гравців інсайдер лише відповів, що йдеться саме про нову номерну частину серії, а не про продовження The Crew Motorfest, чия тематична підтримка все ще активна. Поки невідомо, коли саме Ubisoft дала добро на розробку наступного тайтла, але, найімовірніше, його анонс відбудеться нескоро.
Водночас не варто забувати, що наразі співробітники Ubisoft Ivory Tower працюють над офлайн-режимами для The Crew Motorfest і The Crew 2. У другу номерну частину офлайн обіцяють додати до кінця року, а щодо Motorfest поки нічого невідомо.
Тим часом репутація компанії продовжує страждати через вимкнення серверів оригінальної The Crew і подальший судовий розгляд, у рамках якого Ubisoft відстоює свою позицію перед розчарованими геймерами.


