Майже десять років минуло з моменту виходу Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, і за цей час проєкт перетворився з експериментального мультиплеєрного шутера на один зі стовпів жанру поряд із Counter-Strike 2, Call of Duty і PUBG. Учора відбувся запуск Rainbow Six Siege X, масштабного оновлення, яке переробляє ключові аспекти гри.
Siege X зберігає впізнаваний геймплей, але привносить у нього відчутні зміни. Насамперед геймери помітять оновлену графіку — на старті візуальний апгрейд отримали п'ять карт. Крім того, у грі з'явилася можливість руйнувати дрібні об'єкти на кшталт труб і вогнегасників, що додає динаміки та реалізму.
Важливим нововведенням став режим «Подвійний фронт» — битви формату 6 на 6, які розширюють звичний змагальний досвід. При цьому ветерани Siege можуть не хвилюватися: їхній прогрес і старі режими зберігаються. У RSSX також додано бонуси за час, проведений у грі. Крім того, проєкт став безкоштовним для всіх охочих.
Останні відгуки на платформі Valve — «змішані», 69 % з 11 921 рев'ю позитивні. Хвалять гравці оновлену графіку, свіжий режим і загальну увагу до деталей.
Однак деякі геймери залишилися незадоволені оновленням. Одним не сподобалося, що гра стала безкоштовною, інші скаржаться на звук і труднощі під час визначення позиції супротивника. Хтось згадує баги, засилля читерів і проблеми з реєстрацією влучень.
Оцінити глобальне оновлення великої і жахливої «Облоги» вже можна на ПК, Xbox і PlayStation.
