Ще восени 2024 року режисер Пол У. С. Андерсон (Paul W. S. Anderson) оголосив, що займеться новою екранізацією культової серії рейкових шутерів The House of the Dead. Трохи більше ніж через рік видання Deadline розкрило ім'я першого залученого актора — головна роль дісталася Ізабелі Мерсед (Isabela Merced), яку глядачі можуть пам'ятати за фільмом «Дора і Загублене місто» і як Діну з другого сезону серіалу «Одні з нас».
Пол У. С. Андерсон
В основі кіноадаптації лежить The House of the Dead 3, а в написанні сюжету бере участь сам Андерсон. Головною героїнею виступає Ліза Роган — онука людини, винної у спалаху мутантської загрози. Глядачам покажуть як класичних нежить, так і знаменитих босів з ігор.
Крім Андерсона, продюсерські крісла зайняли: його партнер по «Обителі зла» Джеремі Болт (Jeremy Bolt), Тору Накахара (Toru Nakahara) з SEGA, а також Дмитро М. Джонсон (Dmitri M. Johnson), Майкл Лоуренс Голдберг (Michael Lawrence Goldberg) і Тімоті І. Стівенсон (Timothy I. Stevenson) з Story Kitchen. Термінів прем'єри нового фільму поки немає.


