Команда 1047 Games опублікувала відеоролик про мережевий бойовик Empulse. Розробники також повідомили, що 7 червня на PC Gaming Show відбудеться прем'єра геймплею.
Мультиплеєрні баталії розгортатимуться у Фріхолді — районі мегаміста. Матчі проходитимуть у форматі «шість на шість». За словами розробників, в основі гри лежить свобода пересування — місцеві найманці вміють бігати по стінах і користуються гаком-кішкою. Крім того, солдати озброєні бомбами P.A.I.N.T., які змінюють властивості поверхонь, дозволяючи бійцям прискорюватися та посилювати стрибки.
Результат битви не в останню чергу залежить від крокуючих роботів. Мехи не скидаються на вимогу гравців, як у Titanfall, а просто з'являються на карті — у цьому плані 1047 Games порівнює їх із ракетницями з Halo. Знищити махіну непросто, тож у вправних руках вона здатна переломити хід сутички.
Empulse стартує в ранньому доступі в 2026 році. Платформи — ПК (Steam), PlayStation 5 і Xbox Series. У найближчі тижні автори розкриють подробиці про Фріхолд, режими, карти, мехів, лору та систему прогресу.
Згадана вище PC Gaming Show розпочнеться 7 червня о 22:00.
