Obsidian Entertainment повертається з продовженням своєї сатиричної RPG The Outer Worlds 2. Журналістам із західних видань вдалося пограти в демо. Судячи з превью, тайтл йде далі оригіналу практично в усьому: масштаб, постановка, велика кількість можливостей по збірці персонажа і стилю проходження, а також відчуття «доророго» проекту на Unreal Engine 5.
Події проекту розгортаються вже не в системі Аліксіон, а в новій колонії — Аркадії. Тепер гравець виступає в ролі капітана Директорату Землі — організації, яка позиціонує себе як захисник справедливості в галактиці. Але, як і годиться у всесвіті The Outer Worlds, швидко виявляє лицемірство і схильність до диктатури.
Цього разу протистояти доведеться не жадібним корпораціям, а авторитарному режиму Протекторату — єдиного виробника технологій надсвітлових польотів. У пролозі гравець разом з командою повинен проникнути на станцію «Горайзон-Пойнт», де досліджуються збої в роботі космічних двигунів. Всередині чекають диверсії, зради і невдалі вибухи. Тон гри залишається отруйно-сатиричним: навколо повно циніків, кар'єристів і фанатиків.
З перших хвилин гра демонструє «дорогу» подачу. Пролог відкриває пропагандистський ролик Директорату з по-справжньому кінематографічною картинкою: природні обличчя, деталізовані матеріали, плавні анімації. У діалогах камера більше не «прилипає» до обличчя співрозмовника, як у старих RPG. Кадри вибудовуються різноманітно, з унікальними ракурсами та анімаціями.
Клер Льюїс (Claire Lewis), журналістка Polygon
Редактор зовнішності став гнучкішим: з'явилася маса варіантів макіяжу, татуювань, пірсингу, кольорів для очей і волосся. Можна піти в клоунаду і зібрати якогось потішного виродка, але випадково зробити «страшилу» майже неможливо. При цьому

