Фрітуплейна стратегія Resident Evil: Survival Unit отримала дату релізу — вихід відбудеться вже через тиждень. Нагадаємо, безпосередньо створенням гри займаються команди Aniplex і JOYCITY, а Capcom задіяна лише частково.
Resident Evil: Survival Unit стартує 17 листопада на iOS і Android. Попередня реєстрація відкрита в ряді країн, включаючи Україну.
У Survival Unit гравцям передають управління безіменним протагоністом в паралельному таймлайні, щоб пронестися по ключових подіях серії Resident Evil. Основний геймплей такий: необхідно відбудовувати базу і відправляти відомих (і не дуже) персонажів «Обителі зла» на різні місії. Вивчаючи карту в пошуках ресурсів, періодично гравцеві будуть зустрічатися групи тих, хто вижив, з якими можна як порозумітися, так і битися.

