Боти — справжня паличка-виручалочка для студій і видавців. Ось і в Battlefield 6 без них не обійтися. Однак у DICE підкреслили, що пріоритет завжди буде віддаватися живим геймерам. Бійців під керуванням ШІ будуть закидати тільки в разі необхідності.
Про це під час спеціального івенту в Гонконзі розповів гейм-дизайнер з DICE Джек Карлссон (Jac Carlsson). За його словами, головне прагнення розробників — зробити так, щоб на серверах Battlefield 6 було якомога більше справжніх гравців. Якщо ж для старту матчу не вистачає учасників, тільки в цьому випадку система підсадить якусь кількість ботів. Наскільки «скілловими» будуть такі бійці, не уточнюється.
Якщо вірити Карлссону, ботів можна буде використовувати і в користувацьких режимах через Portal. Так буде легше освоїтися в грі.
В рамках того ж івенту прозвучали й інші цікаві заяви. Ось декілька з них:
Battlefield 6 вийде 10 жовтня на ПК (Steam, Epic Games Store), PlayStation 5 і Xbox Series. Вже найближчими днями стартують бета-тестування шутера. Відкриті випробування пройдуть з 9-го по 10 серпня і з 14-го по 17 серпня, а закриті — з 7-го по 8 серпня.
