«Велика N» не припиняє боротьбу з піратством — компанія подала позов до модератора Reddit. Його звинувачують у копіюванні та розповсюдженні піратських ігор для Nintendo Switch, а також у наданні інструментів для їх запуску. Nintendo вимагає $4,5 мільйона компенсації та заборону на подальші дії з боку обвинуваченого. Слухання призначено на 24 жовтня.
За даними документів суду округу Західного Вашингтона, модератор відомий в мережі як Джеймс Вільямс (James Williams), або Archbox. Nintendo стверджує, що з 2019 року він створював і керував мережею «піратських магазинів» (Pirate Shops), пропонуючи користувачам тисячі нелегально скопійованих ігор безкоштовно.
Крім того, Вільямс, за даними Nintendo, був головним модератором групи SwitchPirates на Reddit, яка налічувала 190 000 учасників. Він регулярно публікував пости з проханнями про пожертви у вигляді подарункових карток Nintendo eShop, щоб купувати нові ігри для подальшого піратства.
У позові йдеться, що Вільямс керував щонайменше чотирма великими піратськими майданчиками і брав участь в інших подібних проектах. Деякі магазини пропонували «про-рівні» доступу за пожертвувані карти eShop, відкриваючи користувачам ігри, ще не випущені в піратському вигляді.
Також стверджується, що обвинувачений був провідним учасником спільноти Missing Dumps, яка допомагала поповнювати бібліотеку піратських ігор за рахунок покупки офіційних копій через подарункові карти.
Крім копіювання ігор, Nintendo звинувачує Вільямса у створенні та поширенні програм для обходу захисту, необхідних для запуску піратських тайтлів. У березні 2024 року компанія вимагала закрити всі майданчики, але Вільямс не виконав вимоги, заперечував свою роль і виявляв «агресивну і неконструктивну» поведінку.
Сума в $4,5


