Якщо в першій The Outer Worlds була доступна тільки камера від першої особи, то майбутній сиквел можна буде проходити і дивлячись на свого персонажа. Більш того, вид ззаду буде представлений у двох варіантах. У розмові з Game Informer про новинку розповів директор RPG Брендон Адлер (Brandon Adler).
За словами Адлера, довгий час Obsidian Entertainment планувала обмежитися камерою від першої особи. Над альтернативним ракурсом студія почала працювати лише пару років тому. На ранніх етапах виробництва The Outer Worlds 2 автори вирішили, що реалізувати вид ззаду буде занадто дорого, і відклали ідею в довгий ящик. Пізніше до неї повернулися, вирішивши, що ця можливість буде популярною серед геймерів.
Для створення камери від третьої особи Obsidian залучила команду Disruptive. Разом партнери підготували систему, яка ретельно вбудована в геймплей і механіку The Outer Worlds 2, включаючи анімації, взаємодію зі світом, кут огляду тощо.
Гра стартує 29 жовтня на ПК (Steam, Battle.net), PlayStation 5 і Xbox Series, а також у каталозі Game Pass Ultimate.
