Деякі гравці в Cyberpunk 2077 вважають початок гри скомканим — мовляв, події розвиваються настільки стрімко, що здається, ніби з зав'язки вирізано значну частину контенту. Однак творчий керівник Cyberpunk 2 Ігор Сажинський (Igor Sarzyński) не згоден з цією думкою.
Розробник написав у соцмережі Bluesky, що розширення першого акту не пішло б грі на користь. Він навів такі аргументи:
Крім того, співробітник CD Projekt RED спростував припущення фанатів, нібито поляки вирізали значну частину вступного акту до ролика-нарізки. Якщо вірити Сажиньському, так і було задумано — це не залишки вирізаного контенту.
Розробка другого «Кіберпанка» тим часом поступово просувається — над проектом працюють понад 130 осіб. До релізу, щоправда, ще далеко — основні сили CDPR кинуті на створення «Відьмака IV».