Співзасновник Gearbox Software Ренді Пітчфорд (Randy Pitchford) вчора підтвердив пізніший реліз Borderlands 4 на Nintendo Switch 2. З цим геймери більш-менш змирилися, але його коментарі про продуктивність викликали обурення.
Відповідаючи в соцмережах на питання про 60 fps на «дивовижній машині» Nintendo, Пітчфорд заявив:
Ренді Пітчфорд
Деякі користувачі відразу висловили невдоволення: «Не куплю без режиму продуктивності, навіть Borderlands 3 на першому Switch працював в 45 fps» або «30 кадрів в секунду, коли Cyberpunk 2077 витягнув 40 fps, — це просто божевілля».
На цьому хороші новини не закінчуються. Фізична версія гри вимагатиме завантаження файлів. Мабуть, в коробці з лутер-шутером буде порожній картридж і код.
На щастя, Пітчфорд підтвердив підтримку режиму миші у Joy-Con. Ще власники Switch 2 зможуть грати в Borderlands 4 в кооперативі до чотирьох осіб, кожен зі своєю консоллю, перебуваючи в одній кімнаті і безпосередньо підключаючи свої консолі одна до одної. Інтернет не буде потрібен.
Borderlands 4 виходить вже 12 вересня на ПК (Steam, Epic Games Store), Xbox Series і PlayStation 5. На Switch 2 тайтл побачить світ 3 жовтня.