Відбувся запуск 2XKO — умовно-безкоштовного файтингу від Riot Games з персонажами з League of Legends. На старті очікувалося десять героїв, але в останній момент стався анонс ще одного персонажа. Одинадцятим бійцем у грі став Варвік.
Варвік — монстр, який полює в темних вулицях Зауна. Він став жертвою моторошного експерименту, в ході якого обріс трубками і ємностями, які змішують його кров з алхімічною злістю. Тому всі його атаки виглядають такими наполегливими і лютими.
2XKO вже доступна в ранньому доступі на ПК без перекладу російською мовою. Повноцінний реліз проекту також відбудеться на PlayStation 5 і Xbox Series колись у майбутньому.
Для деяких старт файтинга затьмарила цінова політика Riot. За набір скінів в стилі «Аркейн» просять 100 доларів. Всередині три скіни з декількома кольорами, особливе добивання, вісім жетонів для розблокування персонажів та інше.


