У Лондоні та Единбурзі співробітники Rockstar North і Take-Two Interactive вийшли на пікети після звільнень, пов'язаних із спробами створення профспілки. Акції організувала Незалежна профспілка працівників Великої Британії (IWGB).
За словами організатора IWGB Фреда Картера (Fred Carter), багато співробітників були «шоковані», побачивши, як компанія «проявляє таку явну неповагу і зневагу до прав працівників на створення профспілки».
Фред Картер
Деякі звільнені розповіли, що не отримали попереджень і не мали можливості висловити свою позицію. «Ми не розкривали інформацію і не намагалися нашкодити компанії. Ми підтримували один одного і намагалися зрозуміти наше робоче місце і зробити його кращим», — заявив один із потерпілих.
IWGB стверджує, що Rockstar звільнила близько 30 співробітників у Великій Британії та Канаді, «які були членами профспілки або намагалися її організувати». У відповідь компанія заявила, що дії стосувалися «невеликої кількості людей, які поширювали конфіденційну інформацію на публічних форумах», включаючи Discord-канал IWGB. Союз спростував ці звинувачення.
На тлі протестів материнська компанія Take-Two Interactive опублікувала фінансові результати, а також оголосила про ще одне перенесення релізу Grand Theft Auto VI — на 19 листопада 2026 року. Генеральний директор Take-Two Штраус Зельник (Strauss Zelnick) висловив упевненість у новому терміні запуску: «Ми докладаємо всіх зусиль, щоб створити найвидатніший інтерактивний розважальний досвід за всю історію, і Rockstar поділяє нашу мету — ми дуже задоволені цим процесом».