Інтерес до Resident Evil Requiem невпинно зростає. У Capcom похвалилися, що жахливу гру активно додають до списків бажаного — туди гру відправили вже понад 2 мільйони людей.
Нагадаємо, свій перший мільйон вішлістів «Реквієм» відзначив наприкінці червня — трохи більше ніж через два тижні після анонсу на Summer Game Fest. З того часу хоррор встиг піднятися з 29-го місця в списку найбажаніших ігор у Steam до 11-го, за даними SteamDB. Лідерство ж після релізу Silksong утримує Subnautica 2. Даних про інші платформи у відкритому доступі немає.
Запуск Resident Evil Requiem відбудеться 27 лютого 2026 року на ПК (Steam), PlayStation 5, Xbox Series і Nintendo Switch 2.

