PvE-режим Save the World з Fortnite стане безкоштовним. Epic Games переведе його на F2P-рельси вже 16 квітня. Одночасно режим з'явиться на Nintendo Switch 2.
Любителі Fortnite вже можуть зареєструватися для участі в спеціальній акції. Epic Games запустила загальну мету для спільноти. Нагороди відкриваються в міру зростання кількості учасників: перший рубіж — 300 тисяч реєстрацій, другий — 700 тисяч, третій — один мільйон. За досягнення останнього етапу гравці отримають героя на ім'я Сніговий удар, який використовується тільки в цьому режимі.
Олди пам'ятають, що найпопулярніша королівська битва на ринку стартувала зовсім в іншому вигляді. Це була платна гра про виживання проти зомбі, будівництво і захист бази. У період розквіту «бойових роялів» трудяги з Epic Games поквапилися і представили свою версію популярного режиму — в результаті він і став основним, а оригінальна концепція відійшла на другий план.
Save the World пропонує кооперативну PvE-пригоду. Гравці борються з ордами монстрів, досліджують руйнівні локації і будують укріплення. Механіки дозволяють створювати зброю, знаходити здобич і посилювати персонажів. У бій можна відправитися з друзями або підібрати команду через систему матчмейкінгу.
Безкоштовно битися з натовпами монстрів в Fortnite: Save the World можна буде на ПК (Epic Games Store), Xbox, PlayStation і Nintendo Switch 2. Смартфони і оригінальна Switch залишаться без цього чудового режиму.

