Старший наративний директор The Witcher 4 Філіп Вебер (Philipp Weber) зізнався, що відчуває тиск через спадщину The Witcher 3: Wild Hunt. Але, за його словами, порівнювати ігри за суто об'єктивними критеріями — не найкращий підхід.
У розмові з журналістом видання GamesRadar+ Вебер зазначив, що розуміє скепсис геймерів: «The Witcher 3 була однією з найкращих ігор в історії, як же вони збираються її перевершити?». Він визнає, що сам задає собі це питання — але не зациклюється на ньому.
«Я не дивлюся на відеоігри як на щось математичне», — каже Вебер. Девелопер впевнений, що оцінка ігор завжди суб'єктивна. Тому спроба перевершити успіх The Witcher 3 «математично» тут просто не спрацює.
Замість гонитви за рекордами команда CD Projekt RED робить ставку на збереження філософії, з якою створювалася The Witcher 3. За словами Вебера, ключовими моментами при розробці залишаються увага до деталей, турбота про світ і героїв, а також повага до гравця.
Філіпп Вебер
Цікаво, що улюбленою частиною серії для Вебера залишається перша. Незважаючи на технічні недоліки і суперечливі механіки, саме вона викликала у нього найтепліші почуття. Цей особистий досвід він вважає важливим орієнтиром.
Філіпп Вебер
Дата виходу четвертого «Відьмака» поки не оголошена, точний список платформ невідомий.

