На початку місяця генеральний менеджер франшизи Diablo Род Фергюссон (Rod Fergusson) оголосив про свій відхід з Blizzard Entertainment після 5 років роботи. З того часу гравці задавалися питанням, чим же він займатиметься тепер? Відповідь не змусила себе довго чекати — Фергюссон повернувся в 2K і очолив студію Cloud Chamber, яку сформували наприкінці 2019 року для розробки BioShock 4.
Варто зазначити, що для Фергюссона це не перший досвід роботи з BioShock — більше десяти років тому він приєднався до команди BioShock Infinite і допоміг нормалізувати виробництво гри. Про свою нову посаду Фергюссон оголосив особисто в соціальних мережах:
Род Фергюссон
Як можна здогадатися з фрази про реструктуризацію, призначення Фергюссона не пройшло безболісно для студії. Недавні побоювання розробників підтвердилися, і тепер в Cloud Chamber проходять скорочення. Точна кількість звільнених поки невідома.

