Тим Уиллитс
Найбільше геймери турбуються саме за ремейк KOTOR. Нагадаємо, спочатку його виробництвом займалася студія Aspyr, але потім проєкт перейшов у руки Saber. Після відокремлення від Embracer Group співробітники Saber зберегли за собою права на гру і намірилися довести справу до кінця. Востаннє ремейк фігурував в інфополі майже рік тому — тоді глава компанії Меттью Карч (Matthew Karch) заявив, що розробці більше нічого не загрожує і що автори «докладають усіх зусиль, щоб перевершити очікування фанатів».

