Electronic Arts і BioWare оголосили про закриття серверів Anthem у січні 2026 року. Гра, що вийшла в лютому 2019-го, повністю відключиться 12 січня, після чого онлайн-режим стане недоступним.
В офіційному оновленні на сайті Anthem розробники повідомили, що в проєкт можна буде грати ще понад 180 днів. Відсьогодні внутрішньоігрову валюту купити не можна, але геймери зможуть використати решту коштів до вимкнення серверів.
EA подякувала спільноті за підтримку і відданість проєкту. У FAQ команда роз'яснила, що Anthem створювалася як онлайн-гра, тому після закриття серверів запустити її буде неможливо.
Користувачі зможуть продовжувати грати через бібліотеку підписки EA Play до 15 серпня, після чого проєкт буде звідти видалено. У власників Anthem буде можливість встановлювати тайтл до 12 січня 2026-го.
При цьому EA запевнила, що закриття Anthem не призведе до нових скорочень співробітників у студії, незважаючи на хвилю звільнень в ігровій індустрії.
Попрощатися з Anthem можна на ПК (EA App), Xbox і PlayStation.

